19th Ave New York, NY 95822, USA

درباره ما

شرکت بازرگانی آتروپات صنعت کیمیا با کادر مجرب مهندسی فروش و با پشتوانه علمی و تجربی خود در امر تهیه و توزیع انواع روانکارهای صنعتی و موادشیمیایی خام و ترکیبی مورد مصرف انواع صنایع در طی این سال‌ها به ارائه خدمات بازرگانی و مشاوره فنی در این خصوص مجدانه و پرتلاش ظاهر شده است  و بنا به اعلام نیاز متقاضیان همواره کالاهای خود را با ارائه مشخصات فنی و ایمنی از  شرکت های تولیدی و پالایشگاه‌ها ارائه نموده است. بدیهی است که تمام تلاش خود را جهت کسب رضایت متقاضیان محترم به کار بسته است.

ما همواره بهترین‌ها و دقیق ترین روانکار‌ها و مواد شیمیایی خام و ترکیبی مورد مصرف صنایع را عرضه و کیفیت آن را تضمین نموده ایم. ازین رو جایگاه ویژه ای را در میان تامین کنندگان کهنه کار صنایع کسب نموده‌ایم؛که  همکاری صمیمانه ی و طولانی مدت صنایع و شرکت‌های بزرگ این آب و خاک اعتبار، کیفیت و کمیت کار و همچنین عملکرد صادقانه‌ی این شرکت را تائید نموده اند.

یک مجموعه منحصر به فرد  جهت جلب اعتماد و رضایت مندی صنایع بنام این مرز و بوم به دنبال دستیابی و رهبری عرصه های جدید و پهناور تجاری در مبادلات کالاهای خود در سطح کشوری و بین المللی کشوری  می‌باشد ،ما نیز  از پایتخت صنعتی ایران (خوزستان) خود را بر آن داشته ایم تا با تامین خلاء های موجود  در عرضه کالا و خدمات با برندهای معتبر جهانی و ملی همراه با آگاهی علمی و تجربی در اقصی نقاط کشور پهناورمان طلایه دار این صنعت و تجارت باشیم.

آتروپات صنعت کیمیا
Atropat sanat
آتروپات صنعت کیمیا
پارس اویل آتروپات صنعت
آتروپات صنعت کیمیا
تنظیمات حریم خصوصی
هنگامی که از وب سایت ما بازدید می کنید، ممکن است اطلاعاتی را از طریق مرورگر شما از سرویس های خاص، معمولاً به صورت کوکی، ذخیره کند. در اینجا می توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را تغییر دهید. لطفاً توجه داشته باشید که مسدود کردن برخی از انواع کوکی ها ممکن است بر تجربه شما در وب سایت ما و خدماتی که ارائه می دهیم تأثیر بگذارد.