درباره ما


شرکت بازرگانی آتروپات صنعت کیمیا با کادر مجرب مهندسی فروش و با پشتوانه علمی و تجربی خود در امر تهیه و توزیع انواع روانکارهای صنعتی و موادشیمیایی خام و ترکیبی مورد مصرف انواع صنایع در طی این سال‌ها به ارائه خدمات بازرگانی و مشاوره فنی در این خصوص مجدانه و پرتلاش ظاهر شده است  و بنا به اعلام نیاز متقاضیان همواره کالاهای خود را با ارائه مشخصات فنی و ایمنی از  شرکت های تولیدی و پالایشگاه‌ها ارائه نموده است. بدیهی است که تمام تلاش خود را جهت کسب رضایت متقاضیان محترم به کار بسته است.

ما همواره بهترین‌ها و دقیق ترین روانکار‌ها و مواد شیمیایی خام و ترکیبی مورد مصرف صنایع را عرضه و کیفیت آن را تضمین نموده ایم. ازین رو جایگاه ویژه ای را در میان تامین کنندگان کهنه کار صنایع کسب نموده‌ایم؛که  همکاری صمیمانه ی و طولانی مدت صنایع و شرکت‌های بزرگ این آب و خاک اعتبار، کیفیت و کمیت کار و همچنین عملکرد صادقانه‌ی این شرکت را تائید نموده اند.

یک مجموعه منحصر به فرد  جهت جلب اعتماد و رضایت مندی صنایع بنام این مرز و بوم به دنبال دستیابی و رهبری عرصه های جدید و پهناور تجاری در مبادلات کالاهای خود در سطح کشوری و بین المللی کشوری  می‌باشد ،ما نیز  از پایتخت صنعتی ایران (خوزستان) خود را بر آن داشته ایم تا با تامین خلاء های موجود  در عرضه کالا و خدمات با برندهای معتبر جهانی و ملی همراه با آگاهی علمی و تجربی در اقصی نقاط کشور پهناورمان طلایه دار این صنعت و تجارت باشیم.

آتروپات صنعت کیمیا
Atropat sanat
آتروپات صنعت کیمیا
پارس اویل آتروپات صنعت
آتروپات صنعت کیمیا